COOKIES | ZALOGUJ ADMIN

© VIOLLET STUDIO 2021

VIOLLET STUDIO PARTYZANTÓW 25A NIEPOŁOMICE 1 PIĘTRO

PN. - PT.: 9:00 - 17:00 SOB.: 9:00 - 13:00

  STYLIZACJA RZĘS  

 

PRZEDŁUŻANIE RZĘS MA UŁATWIAĆ ŻYCIE I PODKREŚLAĆ GŁĘBIĘ OCZU. STYLISTKA RZĘS MOŻE PRZEDŁUŻYĆ I WYSTYLIZOWAĆ RZĘSY TAK, BY POWIĘKSZYĆ OKO, WYDŁUŻYĆ JEGO KĄCIKI, ZAGĘŚCIĆ NATURALNE RZĘSY.

 

Zabieg jest bezpieczny i łatwo dostępny, dzięki któremu możemy zaoszczędzić czas na makijaż i codzienną pielęgnację rzęs.

 

Przedłużanie rzęs jest jedną z najpopularniejszych zabiegów stylizacji rzęs. Metoda polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej (w proporcji - 1-5 rzęs syntetycznych do jednej prawdziwej).

 

Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy.

 

Rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie układu rzęs naturalnych każdej osoby. W zależności od potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć optycznie oko, wydłużyć kąciki oczu.

Rzęsy doklejane mogą być syntetyczne ( z włókien poliestrowych) lub naturalne ( z włosia norki syberyjskiej).

 

Zanim wybierzemy się do salonu przedłużania rzęs warto sprawdzić, jak taki zabieg wygląda (zobacz galeria) i czy jest bezpieczny dla zdrowia.

 

  ZOBACZ SZCZEGÓŁY  

STYLIZACJA RZĘS PRZEDŁUŻANIE RZĘS MA UŁATWIAĆ ŻYCIE I PODKREŚLAĆ GŁĘBIĘ OCZU. STYLISTKA RZĘS MOŻE PRZEDŁUŻYĆ I WYSTYLIZOWAĆ RZĘSY TAK, BY POWIĘKSZYĆ OKO, WYDŁUŻYĆ JEGO KĄCIKI, ZAGĘŚCIĆ NATURALNE RZĘSY.
Oferujemy bogaty wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych, stylizujących i upiększających. Usługi wykonywane w naszym salonie są na najwyższym poziomie, inspirowane indywidualnymi potrzebami lub aktualnymi trendami świata mody.