VIOLLET STUDIO

Przejdź do treści

Menu główne:
 

 


 

 

 

 


 


 


 


 


 
Zapraszamy Państwa do Viollet Studio
– profesjonalnego salonu kosmetycznego, który zadba o Waszą urodę. Oferujemy bogaty wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych, stylizujących i upiększających. Usługi wykonywane w naszym salonie są na najwyższym poziomie, inspirowane indywidualnymi potrzebami lub aktualnymi trendami świata mody.


Jednocześnie nie zapominamy, że piękne ciało, twarz, dłonie i stopy muszą być przede wszystkim zdrowe, zadbane oraz że ich pielęgnacja powinna się łączyć z przyjemnością, relaksem i poprawą samopoczucia.

Do wykonywanych zabiegów używamy wyłącznie kosmetyków wysokiej jakości, każdy dobieramy indywidualnie do potrzeb Klienta. Najcenniejsze jest dla nas zdrowie, dlatego przestrzegamy higieny pracy i norm BHP.


Pracujemy na materiałach jednorazowego użytku i dezynfekujemy sprzęt wielorazowego użytku. Nasze narzędzia i produkty posiadają certyfikaty jakości, posiadają certyfikaty oraz spełniają wszystkie normy Unii Europejskiej.

Postaramy się sprostać najbardziej wymagającym klientkom, wykonując każda usługę profesjonalnie w miłej atmosferze przy filiżance pysznej kawy. Proszę o dokładne zapoznanie się z ofertą usług i zabiegów, a w razie pytań służymy pomocą.  Nowości i aktualności - Fanpage Viollet Studio 

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego